Події

Найбільше постраждали діти та любителі чарки

9 January 2007, 14:03

За даними обласного опікового центру, в період свят найбільше потерпілих, які звернулися до них за допомогою – малюки дошкільного віку, які були позбавлені належного догляду дорослих, -повідомляє Прес-служба ГУ МНС України в Житомирській області

 Поки батьки святкували, першого січня в м. Овруч з діагнозом опік окропом 1-2 ступеню ніг до реанімаційного відділення госпіталізовано однорічного хлопчика, якого наступного дня перевезено до обласного опікового центру.

Другого січня в смт. Черняхів впав у окроп і отримав опік спини п’ятирічний хлопчик. А протягом 4-5 січня одразу шестеро малюків потерпіли від власної необережності та батьківської бездоглядності.

Що ж стосується дорослого населення, за повідомленнями судово-медичної експертизи, протягом свят шестеро осіб померли внаслідок отруєння алкоголем і двоє загинули від переохолодження, заснувши п’яними на вулиці.

49-річний мешканець села Сонячне Житомирського району 2 січня потрапив до лікарні з відмороженням стоп нижніх кінцівок 2-го ступеню.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі