Економіка

Василь Вірастюк, найсильніша людина світу, допоміг відкрити в Житомирі “ОККО”

9 January 2007, 15:25

В Житомирі з’явився ще один автозаправний комплекс „ОККО” від ВАТ „Концерн Галнафтогаз”, що є одним з найбільших власників АЗС в Україні.

26 грудня новозбудований комплекс на Ватутіна 10В розпочав приймати перших клієнтів. Як годиться, спершу були і гості, і кульки, і урочиста стрічка, яку перерізав генеральний директор „Концерну Галнафтогаз” Олександр Гегедиш.

Перший день роботи – і перші сюрпризи: на відкриття „ОККО” в нашому місті приїхав сам Василь Вірастюк – найсильніша людина світу. Богатир привітав житомирян із цією щасливою подією, допоміг Олександру Гегедишу перерізати стрічку і подарував персоналу фотографію зі своїм зображенням. А наступні півгодини позував перед об’єктивами фотоапаратів, адже охочих сфотографуватись із відомим усьому світові українським силачем знайшлось чимало.

Після урочистого відкриття до комплексу одразу потягнувся нескінченний потік автомобілів. До речі, троє перших щасливчиків змогли безкоштовно заправитись на 20 літрів.     

Одразу знайшлось чимало клієнтів і на мийку автомобілів. Автоматична портальна мийка такого класу чи не єдина у місті. Ви можете самі обрати ту програму мийки, якої потребує ваше авто. 

А в „ОККО” сервіс нівроку!

На автозаправному комплексі „ОККО” є магазин, де ви можете придбати будь-що – від цигарок до оберемку дрівець для пікніку. Кава? Будь ласка – до ваших послуг кавовий автомат. На „ОККО” ви можете смачно підживитися свіжою випічкою в кафе. Сплатити за все це можна за допомогою банківської картки.

Для вашого авто „ОККО” пропонує широкий асортимент якісного пального, яке проходить повний контроль якості в акредитованих лабораторіях. Тут ви можете швидко здійснити підкачку коліс, шиномонтаж, при потребі почистити   салон порохотягом. В усьому цьому вам допоможе команда справжніх професіоналів, які працюють саме для вас – швидко, якісно і цілодобово.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі