Спорт

У Житомирі нагородили переможців різдвяного турніру

10 January 2007, 10:28

Як уже повідомляв Житомир.info, в Житомирі з 4 по 5 січня 2007 року в спортивному комплексі “Авангард” та легкоатлетичному манежі пройшли перші спортивні змагання сезону 2007 року - різдвяний турнір з сучасного п’ятиборства.

Як зазначає прес-служба Житомирської міськради, вони відбулися „за підтримки міського голови Віри Шелудченко. Організаторами турніру виступили Житомирська федерація сучасного п’ятиборства та відділ з питань фізичної культури і спорту міської ради.
У змаганнях узяли участь 46 спортсменів з міст Львова та Житомира.

У чотириборстві серед юнаків переміг Павло Мазуренко (Житомир), друге місце зайняв Олександр Ватульєв (Житомир), а третє - львів’янин Павло Зведенюк.
Серед дівчат перемогла житомирянка Анна Бойченко, а львів’янки Христина Ковальова та Зоя Батак зайняли відповідно друге та третє місця.
У змаганнях з триборства серед юнаків перемогу здобув львів’янин Юрій Ткачук, а друге та третє місця зайняли житомиряни Дмитро Дикий та Едуард Кузьмін.

Серед дівчат увесь п’єдестал зайняли житомирянки – Аліна Жуковська, Ольга Осипенко та Анна Арістова.
У естафетних змаганнях з чотириборства перемогла команда Львів-І, на другому місці команда Львів-ІІ, а бронзовим призером стала команда Житомир-І  (Анна Бойченко, Павло Мазуренко, Ватульєв Олександр).