Події

Батьки на роботу – діти до сірників...

10 January 2007, 15:15

У смт. Ружин на Житомирщині 9-річна дівчинка отримала опіки 1-2 ступеня при самостійному розпаленні газового котла 

9 січня чоловік і дружина Трегус пішли на роботу, залишивши вдома трьох дітей. Батько працює робітником на шиномонтажному пункті, а мати – офіціанткою у місцевому кафе, що знаходиться у трьох кілометрах від будинку.

Діти начебтой не маленькі, (Віка та Олена 11-ти і 9-ти років, та 7-річний Вітя), можуть доглядати один за одним. Але збіг обставин довів протилежне. Вони гралися, дивилися телевізор. Близько третьої години дня 9 -ти річна Олена вирішила розпалити для обігріву будинку котел. Відкрила газовий кран на трубі, накидала папір і підпалила його сірниками. У ту ж саму мить стався вибух – полум'я вийшло через дверцята котла. Внаслідок цього Олена отримала опіки. До речі, котел в будинку стояв старого зразка, ймовірно був несправним.

Маленький Вітя з переляку почав кричати, але Віка, не розгубившись, побігла до сусідів. Дорослі викликали швидку допомогу і зателефонували матері на роботу. 

Дівчинку доставили в місцеву лікарню з опіками 1 і 2 ступеню обличчя та шиї. На щастя, ушкодження виявилися незначними, і після надання медичної допомоги Оленку відпустили додому.

Іноді трапляється, що неуважність чи буденна зайнятість батьків призводить до трагедій. Нагадаємо, що за весь минулий рік на території Житомирщини внаслідок пожеж загинуло 7 дітей. Значна частина їх загинула через батьківський недогляд.

Ірина Романюк,

     Прес-служба ГУ МНС України

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі