Події

Маленьких колядників розшукували протягом доби 700 правоохоронців

11 January 2007, 09:30

Але й клопоту завдали дві маленьких житомирянки своїм близьким та правоохоронцям, вирішивши здійснити прогулянку Житомиром і не повернувшись додому вчасно.

Ввечері 9 січня до Житомирського міськвідділу міліції звернулась стурбована жителька обласного центру, повідомивши про зникнення своєї 6-річної доньки Тетяни. Батькам було відомо, що дівчинка опівдні вийшла на вулицю нібито погратися. Але до вечора додому так і не повернулась. Самостійні пошуки батьків зазнали невдачі. Тетянки ніде не було. Друзі, до яких звертались Тетянчині рідні, теж її не бачили. Дитина зникла безслідно.

Правоохоронці одразу ж взялися за пошуки. Було здійснено ряд оперативно-розшукових заходів. В першу чергу, працівники міліції здійснили поквартирний обхід багатоверхового будинку, в якому проживала Тетяна, опитавши усіх його мешканців, паралельно відпрацьовувались усі райони міста, перевірялась будь-яка інформація про її можливе місцезнаходження. Як результат – схожу з розшукуваною дитину нібито бачили у супроводі ще однієї старшої за віком дівчинки.

Особу останньої правоохоронцям вдалося встановити за допомогою Тетяниних батьків. Нею виявилась 9-річна сусідська подружка Дарина з не зовсім благополучної сім’ї. Кажуть, вона вже не вперше втікає з домівки, але до цього чомусь нікому немає діла, оскільки дівчинка живе з батьком, який, м’яко кажучи, зловживає спиртним. До речі, від нього правоохоронці, що одразу ж завітали додому до Дарини, нічого так і не дізнались. Проте самої дівчинки вдома не виявилось.

Працівники міліції продовжували розшук тепер вже двох дівчат. Нічні пошуки не принесли ніяких втішних новин. Тетяна з Дариною немов крізь землю провалились.

Із самісінького ранку 10 січня правоохоронці з новими силами та підмогою з боку працівників МНС та внутрішніх військ знову ж таки почали відпрацьовувати місто. До роботи загалом залучалось 700 працівників міліції, які неухильно перевіряли усі можливі місця перебування дівчат.

Лише опівдні в Житомирському міському парку культури і відпочинку ім. Ю.Гагаріна правоохоронці помітили двох дівчаток, які бавились неподалік від літака. Це й були розшукувані усіма мандрівниці! Вкрай схвильованим рідним та працівникам міліції дівчата розповіли, що їм закортіло прогулятись містом. А оскільки це різдвяні свята, вони вирішили заодно і поколядувати. І забарились так, що додому до батьків вертатись просто побоялись. Ночувати їм довелось, заховавшись під східці якоїсь великої будівлі (як з’ясувалось – це була Житомирська обласна лікарня). А вже наступного дня Дарина і Тетяна мали намір повернутись додому, от тільки трошки погрались би у парку...

Наразі маленькі мандрівниці знаходяться у своїх теплих домівках й під суворим наглядом батьків. Принаймні, одна з них – Тетяна. Що стосується Дарини, то дівчинка більше не збирається втікати. Поки що.

Ольга Номерчук,

ЦЗГ УМВС

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі