Події

Покарання за неписанними законами

11 January 2007, 09:55

Жорстокість, якою живе сучасна молодь, не просто вражає, а й жахає. Особливо жорстокість підлітків і молодих людей, яких доля з тих чи інших причин кинула напризволяще. Залишені без батьківської турботи і догляду, вони вимушені хоч якось викручуватись у складному вирі життя, інакше шалений світ просто поглине їх. Майже завжди неблагополучні підлітки обирають рід своєї діяльності (залежно від того, хто на що ладен) та власний шлях розвитку. Але далеко не завжди цей шлях може виявитись правильним, а тим більше шляхетним.
У ході проведення комплексного відпрацювання м.Новограда-Волинського працівниками міліції отримана інформація відносно 16-річного місцевого жителя, який розшукувався правоохоронцями за скоєння злочину, передбаченого ст. 186 ч. 3 (Грабіж) Кримінального Кодексу України. Виявилось, що розшукуваний вбитий. Його труп зі слідами насильницької смерті знайшли закопаним у лісовому масиві поблизу м. Новоград-Волинський.
…Усі п’ятеро хлопців виховувались в інтернаті, частенько втікали з казенних стін, шукаючи собі кращої, як їм тоді здавалось, долі. Та й вкрасти там, де чуже погано лежить, теж не цурались. В решті-решт їм вдалось все-таки знайти заробіток, миючи автомобілі заїжджим водіям на автостоянці біля одного з місцевих кафе. Виручені за труд гроші, хлопці складали докупи, як то кажуть „кидали на общак”, аж поки не помітили, що у схованці не вистачає певної суми. Підозра впала на одного із своїх.
Наприкінці жовтня 2005 року четверо з хлопчаків вирішили розібратись з 16-річним крадієм. Попередньо випивши спиртного, вони почали з’ясовувати з ним стосунки, застосовуючи фізичну силу. Отримані тілесні ушкодження виявились несумісними з життям. „Друзі” так і залишили його труп у лісовому масиві, повернувшись на місці скоєння злочину тільки через два тижні для того, щоб якось прикидати тіло землею, листям та гіллям.
За підозрою у вчиненні страшного злочину працівники міліції затримали трьох жителів Новоград-Волинського району, серед яких один неповнолітній. Розшук ще одного триває.


Ольга Номерчук,
ЦЗГ УМВС

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі