Суспільство

У Житомирській області дивляться, слухають і читають далеко не все...

11 January 2007, 17:52

Радіо “Житомирська хвиля” знову визнано найкращим серед радіостанцій, що працюють в Житомирі. Такі результати міжнародного дослідження, що були проведені в 15 містах України компанією GFK Україна (GfK Group   одна з найбільших міжнародних компаній у галузі маркетингових досліджень. Ії центральний офіс розташований у Нюрнберзі. Усі компанії GfK Group відрізняє використання сучасних технологій дослідження ринку).

Згідно результатів, “Житомирську” хвилю постійно слухають 52 відсотки  житомирян, “Радіоклуб” - 48 відсотків, 42% - прихильники “Хіт ФМ” та “Зет-радіо”, Наше радіо – 40%, обласне радіо слухає 45 відсотків житомирян, далі за рейтингом - на 1 % менше - “Радіо Люкс” та “Русское радіо”, 24% у “Радіо 5” і завершує калейдоскоп радіостанцій  “Крок радіо” з 15% голосів.

Серед друкованих ЗМІ лідерами визнані газети “Ехо”, “Житомир та житомиряни” і “Субота” (56, 55 і 35 процентів відповідно). У „Житомирщини” 23%, „Інтересу” - 15%, “Вечірній Житомир” читає 12% респондентів, „Експрес-Афішу” 10%, газети “Місто” та “20 хвилин” по 8%, замикають список газет: „Мегаполіс”, „Житомирський вісник”, „Ефір для вас” та „Меркурій”.

Серед місцевих телеканалів лідером є канал „Житомир” – 72 відсотка житомирян дивляться саме цей канал, друге місце посів „СоюзTV– 51%”, але у порівнянні з національними каналами вони значно поступаються лідерам: “Інтеру” (92%), „Студії  1+1” (88%), „Новому каналу” (78%) та „СТБ” (72%). Трохи відстають „ICTV” (65%), „ТРК Україна” (60%) та „УТ-1” (60%).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі