Передбачається підвищити грошове забезпечення кожного військовослужбовця приблизно на 980-1000 гривень.
Оборонний бюджет в 2011 році буде збільшено практично на 5 мільярдів гривень.
Про це заявив міністр оборони Михайло Єжель, повідомляє прес-служба Міноборони.
Планується, що в бюджеті будуть передбачені кошти для вирішення соціальних проблем військовослужбовців.
Зокрема, передбачається підвищити грошове забезпечення кожного військовослужбовця приблизно на 980-1000 гривень.
"Але це буде шляхом преміювання. Той, хто добре служить, відповідно буде одержувати преміювання за свою службу", - сказав Єжель.
Нагадаємо, в Міноборони заявили, що Кабміном поставлено завдання: отримати від реалізації надмірного майна армії 4,5 млрд грн. Але це можливо тільки у тому випадку, якщо будуть прийняті законодавчі зміни, які дозволять реалізовувати разом з армійським майном землю під об'єктами.
Глава департаменту реалізації надмірного майна Міноборони Олександр Черпицький вважає, що армії треба терміново продавати майно разом із землею, інакше держава зможе отримати лише близько 1 млрд гривень. За матеріалами: Українська правда / Сегодня / Д.М.




















