Суспільство

Новоград-Волинський мер Микола Боровець на Різдво возив до Югославії сало й оселедці

12 January 2007, 12:51

Під час новорічно-різдвяних  свят офіційна  українська делегація на чолі  з  заступником Міністра  Оборони України В.І Марі відвідала українських миротворців  в  Косово (Союзна Республіка Югославія). До складу делегації увійшов також Новоград-Волинський  міський голова Микола Боровець.

Як повідомляє прес-служба  Новоград-Волинської міськради, влітку минулого року з Новограда-Волинського до Косово було відправлено групу військовиків, сформовану на базі 30-ї окремої механізованої бригади.
Безпосередня зустріч з військовими відбулася на урочистому зібранні, під час якого  Микола Боровець вручив українським воякам грамоти обласної державної адміністрації, подяки Новоград-Волинської міської ради та годинники.

Також  у подарунок міський голова привіз улюблену  продукцію, яку замовили самі військові. Як виявилося, найбільше хотілося їм традиційно українського  –  чорного хліба, оселедців та сала. 

Як зазначив Микола Петрович,  безкоштовно надали свою продукцію ВАТ „Новоград-Волинський хлібозавод”, ВАТ „Новоград-Волинський пивзавод” та ПП Ружицький Г.А.  Але найприємнішим моментом зустрічі для миротворців все ж стало отримання листів та подарунків від рідних. 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі