Україна

Азаров вважає, що в України і Росії ще залишилися спірні питання

8 November 2010, 18:00

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що незважаючи на відновлення добросусідських відносин з Росією, в України є спірні питання з РФ.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів з посиланням на заяву прем'єра в ході 7-го засідання Віденського економічного форуму.

"Ми відновили добросусідські відносини з Російською Федерацією, зокрема, з товарообігу вийшли на докризовий рівень, але у нас все ще є низка спірних питань", - заявив Азаров.

За словами прем'єр-міністра, першим таким питанням є формула визначення ціни на російський газ, закладена у спільній угоді, яку підписав попередній український уряд у січні 2009 року.

Нагадаємо, сьогодні генеральний секретар ОПЕК Абдалла Салем ель-Бадрі висловив здивування щодо того, що ціна на газ коректується залежно від ціни на нафту.

Крім цього, генсек ОПЕК відзначив поліпшення українсько-російських відносин останнім часом. За матерiалами: РБК

 
Корреспондент

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі