Суспільство

У Житомирі презентовано перші результати діяльності центру ресоціалізації

18 January 2007, 13:29

В акції, яка пройшла під гаслом „Спільне лихо долаємо разом”, узяв участь голова облдержадміністрації Юрій Павленко. Метою зібрання було представити на суд громади нові способи подолання наркоманії на теренах області та нові можливості для повноцінної соціальної реабілітації колишніх наркозалежних, а також обмінятися думками щодо подальших спільних дій органів влади й громадськості в напрямку профілактики в дитячому та молодіжному середовищі основ здорового способу життя.

„Обласний центр ресоціалізації наркозалежної молоді „Твоя перемога” – один із трьох подібних в Україні – розпочав свою діяльність у стаціонарному режимі реабілітації клієнтів півтора роки тому, - повідомив під час презентації цієї соціальної установи її директор Геннадій Мостовий. - За цей час в ньому побувало понад вісім десятків молодих людей, які добровільно відмовилися від вживання наркотиків. 21 з них повністю пристосувалися жити в нових життєвих умовах, ще 62 – частково”. За його словами, колишні наркозалежні, які проходили тут курс ресоціалізації, нині є активними волонтерами доброї справи: на громадських засадах проводять роботу в середовищі наркозалежних, беруть активну участь в просвітницьких заходах серед учнів, студентів та безробітних.

Юрій Павленко зазначив, що як екс-міністр у справах сім’ї, молоді та спорту, глибоко розуміє цю проблему суспільства: „Наркоманія – підступне соціальне зло, і з ним належить боротися всіма можливими і неможливими методами”, - сказав він. І запевнив, що особисто сприятиме подоланню всіх перешкод у діяльності центру та його структурних підрозділів на місцях. Для більш ефективного результату керівник області запропонував створити координаційну раду при голові облдержадміністрації з числа відповідних фахівців та з обов’язковим залученням громадськості. Новий дорадчий орган вживатиме всіх дієвих заходів, аби приборкати поширення наркоманії в області.

В акції взяли участь депутати місцевих рад різних рівнів, керівники відповідних обласних служб, соціологи, психологи, лікарі та колишні хворі на наркотичну залежність.

Прес-служба Житомирської облдержадміністрації

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі