Україна

У загибелі Кушнарьова винні всі його супутники

19 January 2007, 16:18

У загибелі Євгена Кушнарьова винні всі учасники полювання, на якому його було підстрелено.

Про це заявив голова Центральної районної організації мисливців і риболовів Києва Микола Іванкін під час веб-конференції на сайті «Кияни».

«Цей випадок відбувся в результаті порушення правил техніки безпеки на полюванні зі зброєю. Це порушення, яке було допущене, привело до таких сумних наслідків. Винні в цьому всі учасники цього так званого «виїзду на охорону мисливугідь», — сказав він.

Іванкін пояснив, що в разі виїзду на охорону мисливугідь дозволяється мати зброю для відстрілу вовків, бродячих кішок і собак.

«Але всяка охорона мисливських угідь повинна проводитися штатним єгерським складом за списком, затвердженим мисливською інспекцією із суворим дотриманням правил охорони мисливугідь і техніки безпеки. У цьому випадку охорона мисливугідь може проводитися в будь-який день, зокрема й у не сезон полювання», — підкреслив мисливець.

Також за його словами, згідно із Законом «Про полювання в Україні», застосування нарізної зброї військової конструкції заборонене. «Можуть застосовуватися мисливські карабіни для полювання на великого звіра, такого як ведмідь, лось, олень, кабан. Відстріл вовка з мисливського карабіна не забороняється і проводиться на нього цілий рік з відповідними дозволами», — пояснив Іванкін.

Нагадаємо, Євгена Кушнарьова було смертельно поранено під час полювання в Ізюмському районі Харківської області. Повідомлялося, що це було не полювання, а виїзд на охорону мисливських угідь.

Мисливськими днями, згідно із законом, є середа й субота, а з 1 січня полювання в Україні тимчасово заборонено.

http://oglyadach.com

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі