Події

У Житомирській області викрито 26 злочинів, скоєних фальшивомонетчиками

22 January 2007, 15:51

За матеріалами управління державної служби боротьби з економічними злочинами УМВС України в Житомирській області викрито 26 злочинів, пов’язаних зі збутом фальшивих грошових купюр, в тому числі й іноземної валюти.

Так, 12 січня слідчим відділом Любарського райвідділу міліції порушено кримінальну справу відносно 19-річного жителя одного з населених пунктів району, який збув підроблену грошову купюру номіналом 50 гривень у місцевому кафе.

19 січня за матеріалами працівників ВДСБЕЗ Новоград-Волинського міськрайвідділу УМВС в області порушено кримінальну справу за фактом вилучення в оселі одного з жителів с. Крапилівка трьох грошових купюр номіналом 100 доларів США кожна, які за висновком експертів Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області є підробленими.

Цього ж дня порушено ще одну подібну кримінальну справу за фактом вилучення у домоволодінні жителя Новограда-Волинського шести грошових купюр номіналом 50 гривень кожна, усі з однаковим номером 2004 року випуску. Експерти НДЕКЦ при УМВС підтвердили факт підробки вилучених грошових купюр.

За даними фактами слідство триває.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі