Місто

У Житомирі погашається заборгованість

23 January 2007, 11:03

Люди за виконану працю мають отримувати зарплату, і отримувати її вони мають вчасно”, -зазначив заступник міського голови Микола Васильченко перед черговою нарадою з підприємствами-боржниками, яка відбулася 22 січня, повідомляє прес-служба Житомирської міської ради

Як наголосив Васильченко, введення в дію тарифів, які 100% відшкодовують собівартість комунальних послуг, допомогли ВЖРЕПам вже протягом двох місяців знизити заборгованість по заробітній платі майже на 150 тисяч гривень, і станом на 18 січня ц. р. ця сума становить 678,8 тис. гривень.
А на підприємстві “Житомиртеплокомуненерго” боргів по зарплаті немає взагалі, хоча ще в листопаді сума боргу перед працівниками складала понад 1 мільйон гривень.

За рахунок виділених з місцевого бюджету додаткових коштів, відповідно до рішення сесії міської ради, повністю розрахувалося з працівниками комунальне підприємство “Міськсвітло”.
Додатково цьогорічний бюджет міста передбачає кошти на відшкодування різниці в тарифах за минулі роки в сумі 3 мільйони 600 тисяч гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі