Економіка

Банки пообіцяли кредитувати АПК Житомирщини

25 January 2007, 19:12

Житомирська облдержадміністрація домовляється з керівниками банківських установ області щодо оперативного виділення кредитів на розвиток підприємств галузі АПК, а також щодо їх своєчасного повернення.

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Володимир Руликівський під час зустрічі з керівниками банківських установ області, яка 25 січня відбулася в облдержадміністрації.

Володимир Руликівський від імені голови обласної державної адміністрації подякував представникам банківської еліти краю „за розуміння проблем народногосподарського комплексу та щире бажання спільними зусиллями їх подолати”.

За словами заступника голови облдержадміністрації, в минулому році на розвиток сільгосппідприємств краю надійшло 198 мільйонів кредитних ресурсів. Найбільше (105 мільйонів гривень) було надано обласним представництвом Райффайзен Банк Аваль. Всі суми були продуктивно освоєні. Як результат: у 2006 році підприємствами галузі АПК області було вироблено продукції на суму 2 мільярди 206 мільйонів гривень, що на 0,5 відсотка переважило аналогічний показник попереднього року. 41% від усіх сільгосппідприємств краю, які брали банківський кредит, спрацювали з прибутком.

Керівники банків, які взяли участь у зустрічі, наголосили, що й надалі фінансово допомагатимуть агропромисловій галузі: „Але гроші ми не роздаватимемо, а тільки даватимемо кредити, й насамперед тим підприємствам, які впроваджують нові технології, освоюють нові види продукції, купують сучасну техніку тощо”.

Керівники банків також висловили ряд претензій представникам силових структур області, які, на їхню думку, в окремих випадках тільки заважають роботі в напрямку кредитування і запропонували організувати таку ж зустріч за участю керівників правоохоронних органів області, повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі