Україна

Екс-міністр МВС мав подвійне громадянство

29 January 2007, 12:32

Колишній міністр внутрішніх справ, генерал-лейтенант міліції Микола Білоконь є одночасно громадянином двох держав — України і Росії.

Підтвердженням цьому є копія цивільного паспорта.

Паспорт з гербом Російської Федерації номер 4506500258 виданий Головним паспортно-візовим управлінням МВС РФ 17 червня 2005 року. Тобто через півроку після того, як Білоконь полишив Україну. Паспорт виданий не по місцю мешкання, а безпосередньо у федеральному МВС. На офіційному сайті Президента РФ Указ про отримання російського громадянства Білоконем відшукати не вдалося.

Як видно з печатки прописки в паспорті, фактична адреса мешкання екс-міністра — місто Москва, провулок Староконюшенний.

За інформацією джерел з оточення самого Білоконя, екс-міністр живе в п'ятикімнатній квартирі, площа якої складає більше 200 кв. метрів.

За оцінками експертів, середня вартість такої квартири складає близько $2 млн., оскільки вартість одного квадратного метра в цьому районі Москви — більше 10 тисяч.

Окрім квартири, Білоконь ніби то має ще і заміську дачу в престижному районі Рубльовки, а також декілька авто з московськими номерами.

Тим часом, пенсіонер Білоконь як колишній високий чиновник в структурі МВС дотепер одержує пенсію з Державного бюджету України у розмірі 14 тисяч гривень, що протизаконно, враховуючи його російського громадянство.

http://oglyadach.com

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі