Суспільство

Житомир відвідала міжнародна делегація волонтерів

29 January 2007, 12:51

З 22 по 27 січня 2007 року в рамках програми обміну студентами різних країн,  організованої Міжнародним благодійним фондом допомоги та дружби спільно з Житомирським міським центром соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, в місті Житомирі перебувала група волонтерів зі  Сполучених Штатів Америки, Франції, Англії, Німеччини, Ірландії та Австрії. Центр організував проживання гостей у сім‘ях волонтерів міської Школи волонтерів.
За час перебування у місті іноземні  гості ознайомилися з історичними та архітектурними пам’ятками Житомира, стали учасниками різноманітних соціальних акцій.

26 січня відбулася прес-конференція «Роль волонтерської діяльності у вирішенні проблем суспільства», на яку спеціально прибув  Генеральний директор Міжнародного благодійного фонду допомоги і дружби містер Чонт Джин Паль(Південна Корея). Також він зустрівся з міським головою  Вірою Шелудченко. Містер Паль відзначив, що, перебуваючи в Україні, за попередньою домовленістю делегація відвідає тільки 3 міста - Київ, Житомир та Ялту. Він вручив Вірі Тимофіївні запрошення з офіційним візитом відвідати Південну Корею.
Житомирський міський центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді організував для гостей  круглий стіл з лідерами молодіжних організацій, що діють у Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі