Економіка

Житомирщина займає 25 місце в Україні за темпами будівництва житла

31 January 2007, 13:20

Такі дані навів голова Житомирської ОДА Юрій Павленко під час засідання 30 січня колегії головного управління будівництва та архітектури облдержадміністрації. Він сказав наступне: „Незважаючи на те, що впродовж останніх двох років у будівельній галузі Житомирщини спостерігається певний прогрес: інтенсивніше будується житло – в 2006 році здано в експлуатацію житлової площі на 4,9% більше, ніж у 2005), збільшуються обсяги спорудження газових мереж, експерти б’ють на сполох”. Адже за станом розвитку будівельного комплексу області, темпами спорудження житла, Житомирщина в порівнянні з іншими областями України нині займає 25 місце”.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

На думку керівника області, залучення додаткових інвестицій, в тому числі іноземних, у будівельну галузь краю, спрощення механізму дозвільної системи, запровадження прозорого розподілу та виділення земельних ділянок під забудову тощо може стати суттєвим стимулом для розвитку будівельної галузі.

„Облдержадміністрація не розуміє так званих тимчасових труднощів, які начебто стоять на заваді пожвавленню темпів будівництва та архітектурному розвиткові населених пунктів області, - підкреслив Юрій Павленко. – Спрацьовує швидше суб’єктивний фактор: небажання окремих керівників змінювати підходи в організації справи. Натомість я готовий дієво сприяти започаткуванню та реалізації будь-якого корисного для громади області будівельного проекту. До цього закликаю й посадовців відповідних служб на місцях”.

Створення привабливих умов для діяльності інвестиційних компаній в області, переконаний Юрій Павленко, також пожвавить роботу підприємств будівельної індустрії – місцевих цегельних заводів, підприємств із виготовлення товарного та збірного залізобетону, виробів із дерева та інших будівельних матеріалів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі