Україна

Тимошенко уже сегодня обратится в СБУ, а затем и к мировому сообществу - по поводу «крысиных опергрупп» Партии регионов

30 листопада 2007, 16:32

Об этом говорится в заявлении Юлии Тимошенко, поступившем в «Обком»:

«ЗАЯВА ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО

з приводу оприлюднення фактів підкупу народних депутатів Верховної Ради

Як показує сьогоднішня прес-конференція моїх колег, політична криза, що триває в державі вже більше року, та проведення дострокових виборів нічому не навчили наших політичних опонентів з Партії регіонів. Вони просто не піддаються перевихованню і не сприймають цивілізованих правил політичної гри. Вони не вміють і не хочуть бути в опозиції, вони не уявляють себе поза владою.

Саме тому з першого дня оприлюднення результатів дострокових виборів до Верховної Ради України вони вдалися до єдиного відомого їм засобу політичного спілкування, який вдалося опанувати, - до корупції, до підкупу народних депутатів України з метою блокування процесу формування коаліції демократичних сил у парламенті.

За ці два місяці посланці Партії регіонів до фундаменту пооббивали пороги в помешканнях моїх колег по фракції. У нас навіть пропонують повісити оголошення на дверях депутатських квартир „Вхід корупціонерам від Партії регіонів суворо заборонено”.

Партія регіонів створила навіть спеціальні „щурячі опергрупи” з числа депутатів-зрадників, які колись належали до демократичних сил, але продали свою честь за кілька мільйонів доларів, з чинних депутатів ПР та представників уряду Януковича. Сьогодні ці „опергрупи” штурмують моїх колег та возять валізи з готівкою по всьому Києву. Суми зростають у арифметичній прогресії – від трьох до п’яти, десяти і двадцяти мільйонів доларів. Сьогодні, коли коаліцію демократичних сил у Верховній Раді вже створено, я не виключаю, що ставки за одного продажного депутат зростуть вдвічі, а то й утричі.

Сьогодні ми вирішили покласти край цій хитрій та підступній політиці. Сьогодні мої колеги по фракції вперше оприлюднили реальні факти підкупу депутатів Верховної Ради, навели докази, аудіо- та візуальні підтвердження політичної корупції. Я їм за це вдячна. Всі ці речові докази будуть передані Службі безпеки України. Винні у насадженні політичної корупції в Україні мусять бути покарані.

Ми розпочинаємо нашу спеціальну антикорупційну програму «Незраджений мандат», мета якої викрити і покарати тих, хто намагається з допомогою брудних грошей спотворити вибір народу, ревізувати результати парламентських виборів і залишити при владі людей нечистих на руку і не чесних серцем та душею. Ми так діємо не з почуття банальної помсти. Ми у такий спосіб будемо створювати нові політичні традиції України. Ми хочемо щоб ці лихварі від політики самі затямили і нащадкам заказали: є речі в політиці, яких робити просто неможна.

Для того, щоб покінчити з політичною зрадою як з явищем, країна пішла на дострокові вибори. І сьогодні ми також зробимо все від нас залежне, щоб брудні тіньові гроші перестали бути вирішальним фактором української політики. Ми це зробимо. Я обіцяю.

Без особливих ілюзій, я все ж звертаюся до моїх опонентів з Партії регіонів з рекомендацію утриматися від підкупу народних депутатів України та припинити цю ганебну практику. Зрозумійте нарешті, що за жодні мільйони не можна купити довіру виборців, не можна обдурити долю. Навчіться жити чесно. Це не так важко, як вам здається.

Окрім іншого, БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО:

1.Сьогодні ж звернеться до Служби безпеки України з вимогою ретельно вивчити всі наведені нами факти спроб підкупу народних депутатів України та покарати винних. До керівництва МВС та Генпрокуратури ми не звертаємося, оскільки ці силові структури сьогодні контролюються Партією регіонів.

2.Ми звернемося до європейських та інших країн і розповімо їм про те, що Партія регіонів як сповідувала корупційну політику, так сповідує її і надалі.

3.Ми проінформуємо про спроби підкупу Президента України Віктора Ющенка для того, щоб і він, як гарант Конституції та глава держави, міг вдатися до адекватних заходів для припинення політичної корупції в країні.

4.Ми наполягаємо на негайному впровадженні імперативного мандату для депутатів Верховної Ради України як засобу захисту депутата від підкупу та шантажу.

5.Ми будемо радити нашим депутатам іти на контакт з корупціонерами, ретельно записувати процес переговорів і брати гроші. З цими матеріалами ми будемо звертатися до Служби безпеки України, а кошти – передаватимемо дитячим будинкам.

Настав час взятися за справжніх злодіїв. Настав час покінчити з політичною корупцією в Україні.

Юлія Тимошенко

http://obkom.net.ua

Матеріали по темі