Суспільство

У Житомирі відбулися загальні збори духовенства єпархії

31 January 2007, 15:25

29 січня в Спасо-Преображенському кафедральному соборі під головуванням єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія відбулися збори духовенства.

На початку зборів владика Гурій ознайомив духовенство зі статистичними даними по єпархії. Священикам, які спочили в минулому році, проспівали «Вічну пам'ять».

Єпископ проінформував кліриків про проведення позачергового Архієрейського Собору УПЦ, що відбувся в Києві, рішення якого були повністю підтримані духовенством єпархії.

Владика Гурій також повідомив, що в ході оперативно-пошукових заходів, що проводяться співробітниками УМВС в Житомирській області, було затримано злочинну групу, яка спеціалізувалася на пограбуваннях церковного майна в православних храмах у п'яти областях України. У зв'язку з цим правлячий архієрей рекомендував настоятелям храмів, у яких були скоєні крадіжки, ініціювати питання про повернення церковних цінностей парафіям Української Православної Церкви перед УМВС в Житомирській області.

На зборах духовенство заслухало звіти голів єпархіальних відділів і обговорили питання загального порядку здійснення треб у парафіях.

На закінчення владика Гурій побажав присутнім допомоги Божої в справі пастирського служіння.

Прес-служба Житомирської єпархії

http://orthodoxy.org.ua

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі