Події

Прокуратура передала до суду справу про загибель вихованки Денишівського дитбудинку (Житомирська область)

31 January 2007, 16:37

Як повідомив житомирській газеті «Свобода» (№2 від 31 січня) прокурор Житомирського району Сергій Костюк, справу за фактом смерті малолітньої вихованки Денишівського дитячого будинку за статтею «Вбивство через необережність» щойно передано до суду. Спершу справа розглядалася за статтею 271 ч.2 Кримінального Кодексу України «Порушення вимог законодавства про охорону праці». У ході розслідування стало відомо, що в смерті дитини винен різноробочий цього дитячого закладу, якому була дана вказівка заступником директора Денишівського дитбудинку охороняти відчинений люк, доки інші техпрацівники, які займалися тут ремонтними роботами, поїхали за допоміжним інструментом до місцевого санаторію. Той проігнорував вимогу керівництва і залишив відчинену каналізаційну шахту, що і стало причиною загибелі маленької дівчинки.   

Додамо, що стаття 119 ч.1 ККУ «Вбивство через необережність» передбачає від 3 до 5-ти років обмеження волі, або ж її позбавлення на той самий строк.

Як повідомляв Житомир.info, трирічна Аміна Костюк загинула в дитячому будинку в с. Дениші в кінці 2006 року. Дівчинка упала в каналізаційний люк поблизу ігрової площадки і втопилася. Дівчинка прожила в дитячому будинку п’ять місяців. Вона була четвертою дитиною одинокої 29-літньої жінки. Мати дівчинки ніде не працювала, постійно пила. Дочку не відвідала ні разу.

У Денишівському дитбудинку проживає 95 дітей. У цьому закладі вихованець загинув уперше.

За фактом смерті дитини прокуратурою Житомирського району було порушено кримінальну справу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі