Події

На Житомирщині правоохоронці викрили нелегальний цех з виготовленню сиру. Під час операції було вилучено понад 50 кг сиру та 150 л молока

31 January 2007, 17:49

Навряд чи кому б спало на думку, що у такому будинку у селі Троянів житомирської області в обдертій старій хатині з облупленими стінами та брудом всередині працює сироробний цех. Кричуща антисанітарія, відсутність елементарних умов - водогону та каналізації не стали на перешкоді "горефахівцям" сирного виробництва.
Олексій Гаврищук (Начальник відділу ветеринарної міліції при УМВС України у Житомирській області): “У ході перевірки було встановлено факт, що молоко, яке не являється по своїм характеристикам придатним для вживання людям, реалізується якомусь приватному підприємцю який займається нелегальним виготовленням сиру. Як тут ми бачимо тут є і коптильня і процес закваски, і вся ця продукція являється не такою яку б ми хотіли бачити на своїх столах. Вся ця продукція буде вилучена“.
Підпільне виробництво налагодив мешканець селища разом зі своєю дружиною. У тіньового підприємця сир коштував 15 грн. за кг, тоді як у магазині майже удвічі дорожче. У таких домашніх умовах виготовляли щодня до 16 кг сиру.
Неприваблива картина виробництва надовго відбила б бажання у більшості людей скуштувати такого сиру. Втім, відносно недорогу продукцію з успіхом купували односельчани та знайомі підприємця.

http://24news.in.ua

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі