Події

На Житомирщині підпільно варили сир

1 February 2007, 13:27

Працівниками ветеринарної міліції Житомирщини під час проведення перевірки одного із приватних сільськогосподарських підприємств Житомирського району виявлено грубі порушення реалізації продукції.

Про це повідомив ЦЗГ УМВС України в Житомирській області

Встановлено, що із вказаного господарства реалізовується молоко, якісні характеристики якого не відповідають загальноприйнятим нормам, а тому продукт вважається непридатним для вживання.

Проте один з місцевих жителів домовився з керівником господарства про скупівлю молока. В подальшому правоохоронці виявили за місцем проживання чоловіка підприємство, яке спеціалізувалось на виготовленні сиру «Чечел». Хоча жодних документів, затверджених контролюючими виробничий процес службами, у «приватного підприємця» не виявилося. Умови, у яких виготовлялась продукція сумнівної якості, м’яко кажучи, не відповідають санітарно-епідеміологічним вимогам.

За словами самого господаря, у цеху щоденно вироблялось близько 15 кілограмів сиру. Саме таку кількість готової продукції, а також 150 літрів молокопродуктів, непридатних для вживання, 30 січня вилучили у «підпільного підприємця» працівники міліції.

Як довго діяв підпільний цех по виготовленню сиру, куди і в якій кількості реалізовувалась готова продукція, наразі з’ясовують правоохоронці.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі