Україна

Журналісти відшукали квартиру й паспорт москвича Білоконя

1 February 2007, 13:33

Генерал-лейтенанта, як свого часу Ігоря Бакая і Руслана Боделана, відшукали журналісти. "Главред" отримав копію російського паспорта Миколи Білоконя, в якому вказується адреса генерала.

"Газета…" писала в 2006-му році, як екс-глава МВС тривалий час проживав на дачі в Макса Курочкіна, навіть просив російського авторитета прилаштувати його в один з передвиборчих списків, щоб отримати недоторканність. До списку Білокінь не потрапив, але, судячи з усього, на життя не скаржиться. На копії видно, що документ Микола Васильович отримав ще 17 червня 2005 року – тобто саме в той час, коли Юрій Луценко безуспішно намагався розкрутити своїх російських колег на затримання втікача. Цікаво, що російську «корочку» Білокінь отримав не за місцем проживання (Москва, Хамовники, Староконюшинний провулок), а безпосередньо в МВС Росії. До того ж, за даними "Главреда", квартира, якою володіє Білокінь, шикарна "п’ятикімнатка", площею більше 200 квадратів.

Тепер, схоже, в наших правоохоронців з'явилася реальна можливість вимагати в колег з МВС РФ видачі генерала українській Феміді. Залишилося, по суті, тільки надіслати запит.

– Насправді неважливо, де перебуває Білокінь – у Москві чи іншому місті Росії або України. Якщо його оголошено в розшук, правоохоронці його зобов'язані затримати. Свого часу Луценко і керівник українського бюро Інтерполу Кирило Куликов марно намагалися вислідити Миколу Васильовича в росіян, надсилаючи їм запити й не отримуючи відповідей. Не знаю, чи надсилало такі запити нинішнє керівництво МВС, – сказав "Газеті…" Олесь Доній, член Громадської ради при МВС.

Нинішній начальник українського Інтерполу, Кирило Куликов, як повідомили "Газеті…" в черговій частині Бюро, перебуває у відпустці, з якої не вийде – йому вже шукають заміну.

http://oglyadach.com

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі