Політика
Влада Житомира готова йти на зустріч у впровадженні програм енергоефективності, про це на круглому столі з питань фінансових механізмів впровадження енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках в місті повідомив перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин.
У рамках проекту «Підвищення енергоефективності об'єктів бюджетної сфери м. Житомира» планується в 22-ох закладах бюджетної сфери (школах, садочках, відділеннях лікарні №1) замінити вікна, вхідні двері на енергоефективні, утеплити стіни, дахи, фундаменти, влаштувати системи автоматичного регулювання подачі теплоносія (індивідуальні теплові пункти).


































