Україна

У Полтавській області у райвідділі міліції помер затриманий

14 February 2012, 17:56

У Полтавській області в Решетилівському райвідділі міліції помер затриманий, повідомляє Центр по зв\'язках з громадськістю ГУ МВС України в Полтавській області під вівторок.

За їхніми даними, 13 лютого, близько 19.00, до міліції надійшов дзвінок про те, що в одному з магазинів хуліганить чоловік.

"Як встановили дільничні інспектори під час спілкування з працівниками магазину, чоловік почав перепалку з присутніми після того, як на їхніх очах" осушив "придбану пляшку горілки. Попутно було встановлено, що 43-річний порушник, в даний час знаходиться під адміністративним наглядом кримінально- виконавчої інспекції у зв\'язку з наявністю судимості за хуліганство і неодноразове порушення правил адміннагляду ", - наголошується в повідомленні.

"У кімнаті дільничних інспекторів міліції, де порушник повинен надати пояснення з приводу хуліганства, у присутності жительки Воронежа, яка в цей час знаходилася на прийомі, у нього раптово погіршилося самопочуття. Бригада швидкої медичної допомоги, яка оперативно прибула на виклик правоохоронців, провела комплекс реанімаційних заходів, проте врятувати життя людині фахівцям не вдалося. Відомо, що померлий довгий час страждав на алкоголізм, про що є офіційний висновок лікарської комісії", - підкреслює міліція.

На тілі померлого, огляд якого проводив фахівець Полтавського бюро судово-медичної експертизи, тілесних ушкоджень та слідів насильницької смерті не виявлено.

За попередньою оцінкою судових медиків причина смерті - серцево-судинна недостатність.

Представники апарату обласної міліції, які проводили попередню перевірку, порушень в діях співробітників міліції не знайшли.

За дорученням начальника УМВС Полтавщини Едуарда Федосова, з метою ретельного вивчення обставин інциденту, створена робоча комісія, до складу якої увійшли співробітники відділу внутрішньої безпеки та інспекції по особовому складу.

Крім того, за фактом раптової смерті людини зараз проводиться внутрішнє розслідування і перевірка прокуратури Решетилівського району.

День

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі