Економіка

В Житомирі відкрилось відділення Аграрної біржи

5 March 2012, 17:10

Аграрна біржа, яка є єдиною державною товарною біржею в Україні і здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» та Закону України «Про товарну біржу» і статей 278-282 Господарського кодексу України, повідомляє, що в місті Житомирі за адресою майдан С.П. Корольова, 12, кімната 213 (тел. 0672801965) відкрито Житомирське регіональне відділення Аграрної біржі.
         

Аграрна біржа забезпечує:
-    рівні умови для всіх учасників біржової торгівлі та сприяє розвитку ринку товарних деривативів, базовим активом яких є сільськогосподарська продукція;
-    максимальне спрощення процедури пошуку ринку збуту та постачальників;
-    швидке та професійне обслуговування клієнтів;
-    наявність широкого асортименту товарів сільськогосподарської групи вітчизняних та закордонних виробників;
-    прозорість ринкового ціноутворення;
-    надійність та гарантування виконання контрактів;
-    свободу здійснення брокерської діяльності (членами Аграрної біржі стали понад 150 брокерських контор);
-    безкоштовні консультації спеціалістів щодо ринкової кон\'юнктури, процедури укладання договорів, вирішення спорів тощо;
-    безкоштовне надання довідкової інформації про середньозважені біржові ціни на українському ринку;
-    організацію державних закупівель сільськогосподарської продукції.

Ставки реєстраційного збору на Аграрній біржі є одним з найнижчих на ринку біржових послуг України. Зокрема, при реєстрації зовнішньоекономічних контрактів стягується біржовий збір по диференційованій ставці від 0,1% до 0,01%, в залежності від суми контракту.

Міністерство аграрної політики та продовольства України, Аграрна біржа та Державна митна служба України, розробили спільний механізм обміну інформацією щодо зареєстрованих контрактів, що дозволяє пришвидшити митне оформлення товарів при здійсненні зовнішньоекономічних операцій для членів Аграрної біржі.

На торговому майданчику Аграрної біржі можна укласти контракти на умовах спот і форвард, подавши заявки зручним для Вас способом.

Аграрна біржа володіє розгалуженою мережею регіональних відділень і представлена в кожному регіоні України, що дозволяє пришвидшити укладання угод і зменшити фінансові витрати на їх реєстрацію.

В регіональних відділеннях Аграрної біржі працюють висококваліфіковані фахівці біржового ринку, що дає можливість однаково якісно обслуговувати клієнтів у кожному регіоні України.

Між структурними підрозділами Агарної біржі також впроваджена система електронного документообігу, яка мінімізує затрати часу при оформлені контрактів.

Житомир.info
 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі