![](https://www.zhitomir.info/f/images/2012/04/2/105869/2012-04-02ima5342421ges_w440_h290.jpg)
Антимонопольний комітет виявив зловживання монопольним становищем з боку ПАТ «ЕК«Житомиробленерго».
Про це Житомир.info повідомили в прес-службі Антимонопольного комітету України.
Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету припинило дії з ознаками зловживання монопольним становищем з боку ПАТ «ЕК«Житомиробленерго».
Як було встановлено, товариство припинило постачання електроенергії споживачеві з порушенням чинних нормативно-правових актів.
Енергокомпанія зобов’язалася припинити дані порушення.
Також Житомирське обласне територіальне відділення антимонопольного комітету припинило дії з ознаками зловживання монопольним становищем з боку ТОВ «Бердичівський хлібозавод».
Як з’ясувалося, підприємство безпідставно встановило у договорах поставки продукції різні терміни повідомлення про зміни цін та різні терміни розрахунків за отриманий товар для оптових споживачів.
ТОВ «Бердичівський хлібозавод» визнав і припинив порушення.