Економіка

Іноземні підприємства, які реконструюють дорогу Київ-Чоп, наймають на роботу житомирян

3 квітня 2012, 18:01

Іноземні підприємства, які реконструюють дорогу до Евро-2012, наймають на роботу житомирян

У безробітних житомирян з’явився шанс влаштуватися на роботу до іноземних підприємств, які проводять реконструкцію автодороги Київ-Чоп до ЕВРО-2012.

Про це повідомляє Житомирський регіональний центр зайнятості.

Наближається головна подія цього року - проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу. Житомирська область хоч і не перебуватиме в епіцентрі проведення масових спортивних заходів, та через її територію пролягатиме шлях футбольних уболівальників з країн Західної Європи на вирішальні матчі чемпіонату. Йдеться про автомобільну дорогу міжнародного значення Київ-Чоп М-06 і пролягає через п’ять областей України. ЇЇ реконструкція – в числі об’єктів, передбачених програмою підготовки держави до грандіозного спортивного свята цього року.

На виконання робіт з реконструкції головного транспортного коридору до Євро-2012 державою залучені іноземні компанії з великим досвідом роботи на європейських автомагістралях. Три з них, зокрема „Гюльсан Іншаат Санаі Туризм Накліят ве Тіджарет Анонім Шіркеті” (Туреччина), дочірнє підприємство “Граніт Україна” будівельного товариства “Граніт” акціонерного товариства Скоп\'є (Македонія) та «Тодіні Коструціоні Дженералі С.П.А.» (Італія) облаштовують ділянки дороги на території Житомирщини та Рівненщини, відкрили свої представництва й наймають на роботу наших співвітчизників.

Минулого року іноземні фірми стали задовольняли свої кадрові потреби за сприяння центрів зайнятості. Загалом 118 безробітних жителів області приступили до роботи на реконструкції дороги Київ-Чоп:  65 мешканців Брусилівщини – у складі італійської бригади дорожників, 33 мешканців Новоград-Волинського та прилеглих районів – у складі македонської, і 20 колишніх безробітних, зареєстрованих у Житомирському міському центрі зайнятості, – на боці турецької компанії. Здебільшого – це підсобні й дорожні робітники, водії, охоронці, машиністи дробильного агрегату й котка, електромонтери.

Для підприємств, зайнятих у підготовці до проведення футбольного чемпіонату, служба зайнятості пропонує організацію професійного навчання безробітних, у тому числі шляхом стажування та індивідуального навчання обраних кандидатів безпосередньо на об’єктах. Скористалось такою можливістю лише представництво турецької компанії „Гюльсан Іншаат Санаі Туризм Накліят ве Тіджарет Анонім Шіркеті”, підготувавши для власних потреб водія та машиніста автомобільного крана.

Залишається лише два місяці до перших ігор в Україні чемпіонату Євро-2012 року, підготовка йде прискореними темпами, тож у жителів області ще є надіє на збільшення можливостей до  трудової зайнятості.
 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі