Влада

Житомирський губернатор поїхав у столичний госпіталь: відвідав поранених, особисто надав матеріальну допомогу

16 липня 2014, 12:50

 Губернатор Сидір Кізін зустрівся з пораненими в зоні АТО житомирськими військовослужбовцями.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

«15 липня голова облдержадміністрації Сидір Кізін, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Ірина Супрун, радник голови Сергій Онищук та головний лікар Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолій Сова перебували у Головному військово-медичному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» в місті Києві. Вони поспілкувалася з кожним пораненим земляком та передали їм символічні подарунки з малої Батьківщини», - йдеться у повідомленні.

Обласна влада зазначає, що житомирських військових у госпіталі знають всі, а про їх героїзм та відважність вже ходять легенди. Сидір Кізін поспілкувався з житомирськими військовослужбовцями та особисто надав їм матеріальну допомогу.

«Сидір Кізін розповів про історії двох десантників. Сергій Бабський – отримав складні опіки і потребує лікування за кордоном. Українська діаспора в Америці готова оплатити його перебування у сучасній клініці в місті Клівленді. Зараз шукають літак, аби успішно транспортувати Сергія за океан. В Антона Магльованого діагностували важке поранення бедрової кістки. Поряд із ним госпіталі перебуває батько, який читає синові книжки з історії України й постійно переживає за ще 2 синів, які також відстоюють територіальну цілісність України», - повідомляє прес-служба та інформує, що цього ж дня житомирська делегація відвідала і поранених земляків в Ірпінському військовому госпіталі.

 

"Провідуємо наших поранених бійців у Київському військовому госпіталі"

"Київський військовий госпіталь переповнений житомирськими бійцями. Магльований Антон, 95 бригада. Тяжка ситуація- поранення бедрової кістки. Потрібне довге в складне лікування. Поряд з ним батько Іван Миколайович. Каже, що на війні всі троє синів. Сергій на Сході а старший на кордоні з Кримом. Каже виховав в дусі патріотизму- хлопці захищають країну від московської орди. Домовились завтра зустрітись з приводу допомоги сім'ї"

Фото та підписи зі сторінки Кізіна у фейсбук.

Нагадаємо, що Сидір Кізін особисто передавав гуманітарну допомогу від області мешканцям Слов'янська та особисто проводжав на Схід 10-й батальон територіальної оборони Житомирщини.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі