Влада

Лілія Куришко очолила головне управління Міндоходів у Житомирській області

8 вересня 2014, 15:56

Наказом Державної фіскальної служби України від 8 вересня 2014 року № 389-о виконання обов’язків начальника Головного управління Міндоходів у Житомирській області покладено на Куришко Лілію Анатоліївну.

Про це Житомир.info повідомив інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів у Житомирській області.

Урочисте представлення нового керівника відбулося 8 вересня.

У представленні взяли участь помічник голови Державної фіскальної служби України Андрій Таранов, голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський, в. о. начальника Житомирської митниці Міндоходів Сергій Гринчук, перший заступник прокурора Житомирської області Микола Шахрай.

Представляючи нового керівника ГУ Міндоходів Житомирщини, Андрій Таранов зазначив, що в складний для держави час пріоритети роботи фіскальної служби лишаються незмінними: наповнення бюджету, удосконалення системи адміністрування податків, якісне обслуговування платників.

У своєму виступі Сергій Машковський підкреслив, що зараз зусилля всіх громадян України та податківців в тому числі мають бути направлені на досягнення однієї мети – захист своєї держави від посягань на її незалежність та суверенітет, у чому не останню роль відіграє фінансова складова.

Лілія Куришко подякувала за висловлену довіру та запевнила, що докладе всіх зусиль для виконання важливих державних завдань, не допустить мінімізації податкових зобов’язань та зробить все можливе, щоб Житомирщина і надалі виконувала плани по наповненню бюджетів усіх рівнів.

На закінчення наради присутні подякували Сергію Бобровському, який керував Головним управлінням Міндоходів останні п’ять місяців, та побажали йому успіхів на новій посаді.

Біографічна довідка:

Народилася 6 серпня 1972 року. Освіта вища.

У 1994 році закінчила Київський державний економічний університет, спеціальність – фінанси та кредит, кваліфікація – економіст.

У податковій службі працює з 1994 року, з 2000 по 2002 рік – на керівних посадах, з 2002 по 2011 рік працювала на посаді заступника голови ДПА у Житомирській області.

Нагороджена нагрудним знаком ДПА України «За честь і службу».

Нагороджена пам'ятною медаллю "За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровській області" (Розпорядженням голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 03.07.2012 № Р-446/0/3-12).

З 5 червня 2013 року - заступник начальника Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області.

Як повідомляв Житомир.info, 20 серпня в сесійній залі Житомирської обласної ради відбулись громадські обговорення кандидатури Лілії Куришко за участю підприємців, бізнесменів та інших зацікавлених осіб.

Фото інформаційно-комунікаційного відділу ГУ Міндоходів у Житомирській області

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі