Влада

У Житомирській області більше тисячі учасників АТО хочуть отримати земельні ділянки

1 December 2014, 10:51

 На кінець листопада до територіальних підрозділів  Держземагентства в області та органів місцевого самоврядування надійшло 1042 заяви від військовослужбовців, які відстоюють територіальну цілісність нашої держави, на отримання земельних ділянок у власність.

Про це Житомир.info повідомили в обласному управління Держземагентства.

«Головним управлінням Держземагентства у Житомирській області та місцевою владою прийнято 349 рішень, наказів та розпоряджень щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою на загальну площу – 192,1 гектари. Вся необхідна технічна документація для учасників АТО виготовляється у прискореному режимі», - інформує прес-служба головного управління Держземагентства в області.

Нагадаємо, станом на 26 листопада військовослужбовці, які беруть участь в АТО, подали до органів влади та місцевих рад 949 заяв на отримання земельних ділянок у власність. Найбільше таких заяв надійшло з м. Житомира та Житомирського району (понад 300 заяв).

Як повідомляв Житомир.info, Влада Житомира визначила пріоритети виділення землі учасникам антитерористичної операції та вирішила надати земельні ділянки 46 пораненим та сім’ям 9 загиблих бійців.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі