Події

На оптових базах Житомира та райцентрів вилучили підробної горілки на 3 млн грн

27 August 2015, 10:16

Співробітниками податкової міліції спільно з прокуратурою Житомирської області вилучено велику партію алкоголю з ознаками фальсифікації.

Про це Житомир.info повідомили у секторі комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області.

«Оперативниками виявлено, що ряд торгівельних мереж реалізовують горілку, яка викликає сумнів щодо походження та якісних показників. Податківцями в результаті оперативних заходів було встановлено, що фальсифікат поставлявся через декілька оптових баз, які знаходяться на території нашого регіону», - йдеться у повідомленні.

У результаті обшуків, які проводилися на оптових базах Житомира, Коростеня та інших міст області, виявлено та вилучено алкогольні напої з марками акцизного податку невідомого походження. Загальна сума вилучення становить майже 3 мільйона гривень.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Житомирській області здійснюється досудове розслідування кримінального провадження, зареєстрованого у Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. З ст.204 Кримінального кодексу України, - повідомляють у податковій міліції.

Як повідомляв Житомир.info, у березні 2014 року співробітники податкової міліції затримали у Коростені вантажівку з 20 тисячами пляшок фальсифікованої горілки, а у квітні того ж року в магазинах Житомира була вилучена партія підробного алкоголю на 7 млн. грн.

Фото податкової міліції

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі