Політика

За попередніми даними, Віктор Весельський перемагає на виборах Новоград-Волинського міського голови

26 October 2015, 11:22

 У Новограді-Волинському найбільшу кількість голосів виборців на посаду міського голови набирає кандидат від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Весельський.

Цю інформацію Житомир.info підтвердив голова Новоград-Волинської міської виборчої комісії Володимир Портянко.
 
«Віктор Весельський лідирує з великим відривом, у нього зараз приблизно 9 тис. голосів, конкурентом у нього був Микола Боровець – 2 700 голосів, в Миколи Усенка – 2 300 голосів. За попередніми даними, явка виборців на момент закриття дільниць становила 18 955 виборців. Але це ще не остаточні результати. По партіям: БПП «Солідарність»  – 3 900 голосів, «Народна партія» – 2 500, Радикальна партія – 2 350, ВО «Батьківщина» 1 450, «Опозиційний блок» – 1 100, «Самопоміч» – 1 300, «УКРОП» – 1050. Увечері комісія збереться для встановлення остаточних результатів», – зазначив голова комісії.
 
Усього на посаду міського голови Новоград-Волинського претендувало 6 кандидатів: Борісов Микола Миколайович (Партія Пенсіонерів України), Боровець Микола Петрович (самовисування), Бродовський Юрій Вікторович (самовисування), Остапчук Василь Іванович (Радикальна партія Олега Ляшка), Усенко Микола Григорович (Народна Партія) та Весельський Віктор Леонідович (Партія Блок Петра Порошенка «Солідарність»).
 
Як повідомляв Житомир.info, у Коростені на місцевих виборах лідирує нині діючий мер,  у Бердичеві майже половина виборців віддала свій голос за Василя Мазура, у Малині з великим відривом лідирує кандидат в мери від ВО «Батьківщина».
 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі