Влада

Поліція та прокуратура перевірятиме правомірність видачі землі у двох районах Житомирської області

5 February 2016, 15:25

На ім’я голови Житомирської обласної державної адміністрації надійшли звернення від представників громадськості та місцевих жителів Володарсько-Волинського та Черняхівського районів щодо неправомірності виділення земельних ділянок на території зазначених районів.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

«Зокрема, 80 га земель запасу Рижанської сільської ради Володарсько-Волинського району та близько 2000 га на території Черняхівського району. Землі були надані людям, які не проживають на території Житомирської області. Голова облдержадміністрації Сергій Машковський провів зустріч з виконуючим обов’язки начальника Головного управління держгеокадастру у Житомирській області Віталієм Ясаном та поставив завдання негайно скасувати відповідні накази. 04.02.16 головою ОДА були надіслані звернення до т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції Валерія Рудика та прокурора Житомирської області Любомира Війтовича щодо перевірки правомірності видачі даних наказів (дій посадових осіб)», – йдеться в повідомленні.

Позиція голови обласної державної адміністрації однозначна: скасування неправомірних наказів та вразі порушення законодавства, притягнення до відповідальності відповідних посадових осіб.

«Прошу забезпечити відповідне реагування в межах чинного законодавства та перевірити правомірність видачі земельних ділянок в Володарсько-Волинському та Черняхівському районах Житомирської області, що були видані відповідно до наказів в.о. начальника Головного управління держгеокадастру у Житомирській області № 6-5/14-16-СГ – по № 6-45/174-16-СГ та №6-188/14-16-СГ – по №6-188/14-16-СГ», - зазначено у зверненні голови ОДА.

Як повідомляв Житомир.info, житомирська влада збирається виділити для учасників АТО майже 80 га землі.
 
 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі