Україна

Рівненщина приєдналася до блокади російських фур

14 February 2016, 11:12

 Група активістів з Рівненської області приєдналась до акції з блокування проїзду російських вантажівок.

Про це 13 лютого повідомила прес-служба організації УНА-УНСО.

"З 12 лютого Рівненська область включилась у акцію блокади білоруського кордону для російських вантажних машин. УНСО Рівненщини бере участь у блокаді російських вантажівок спільно з іншими громадськими організаціями. Заблокована для проїзду російських вантажних машин траса, яка веде до кордону Білорусі, у населеному пункті Дубровиця", - йдеться в повідомленні.

Як розповідають учасники блокади, 12 лютого вони не пропустили жодної фури. Інформація про блокпости поширилась, автівки почали розвертатися ще у Білорусі.

Як відомо, 12 лютого на Волині, Прикарпатті та Закарпатті активісти блокували проїзд російським вантажівкам, які прямують з Білорусь територією України.

Напередодні увечері активісти почали блокаду на Закарпатті. Водночас, осередок "Свободи" у Івано-Франківську повідомив про блокаду російських фур на Прикарпатті активістами цієї партії.

Безстрокову акцію з блокування в'їзду в Україну вантажних автомобілів з російськими номерами і товарами 13 лютому почали і в Житомирській області на пропускному пункті «Виступовичі».

Українська правда

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі