Влада

Депутати Житомирської облради планують звернутися до Кабміну щодо перегляду тарифів на вуличне освітлення

17 February 2016, 17:16

Депутати Житомирської обласної ради планують звернутися до Кабміну та Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо перегляду тарифів на вуличне освітлення.

Відповідний проект рішення депутатів опубліковано на сайті Житомирської обласної ради.

«Керуючись частиною 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку від, обласна рада вирішила: Схвалити текст звернення депутатів Житомирської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо перегляду тарифів на вуличне освітлення населених пунктів», – йдеться у проекті рішення.

У самому зверненні депутати зазначають, що підвищення тарифу майже у 2,5 рази призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, а в подальшому – до фактичної відмови від нічного освітлення міст і сіл, що спричинить зростання рівня злочинності та соціальної напруги серед населення.

Як повідомляв Житомир.info, влада Житомира за вуличне освітлення заплатить на 1,5 мільйона більше, ніж у 2015 році через підвищення тарифів на вуличне освітлення.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі