Економіка

Приватна фірма охоронятиме спокій персоналу і пацієнтів Житомирської психіатричної лікарні

17 February 2016, 17:19

315 тисяч гривень – саме за таку суму до кінця року збирається найняти охоронців Житомирська обласна психіатрична лікарня, яка знаходиться у Зарічанах під Житомиром.

Про це свідчать результати відкритих торгів, проведених у січні 2016 року, які опубліковані на сайті Державних закупівель.

Предмет закупівлі - послуги охоронників по охороні будівель Житомирської обласної психіатричної лікарні №1 Житомирської обласної ради (Житомирський район, с. Зарічани, вул. шосе Бердичівське, 3) протягом 2016 року. Всього охороняється 1 об’єкт, що складається з будівель та споруд медичного та господарського призначення та території лікарні, але передбачається 3 пости: 1-й та 2-й пости – цілодобові, з 09.00 год. до 09.00 години, 3 пост – п'ятнадцятигодинний в робочі дні (17.00 - 08.00) та цілодобовий у святкові та вихідні дні.

Тендер виграло приватне підприємство «ФОБОС» з Житомира, дата акцепту – 12 лютого 2016 року. У разі укладання договору фірма зобов’язується охороняти матеріальні цінності лікарні та запобігати кризовим ситуаціям на її території. Конкуретнтом «ФОБОСа» була інша житомирська фірма під назвою «ДОГ», пропозиція якої виявилася майже на 65 тисяч гривень дорожчою.

У тендерній документації є обов’язкова умова наявності в учасника ліцензії Нацполіції України на право надання послуг, пов’язаних з охороною державної та іншої форми власності. Також виконавець зобов´язується здійснювати контрольно-перепускний режим при в’їзді (виїзді) на території лікарні, забезпечувати охорону об’єктів закладу вночі та на вихідних, не допускати стоянок автомобілів у невстановлених місцях.

В інтернеті є інформація, що ПП «ФОБОС» здійснює професійну підготовку за спеціальностями «охоронник», «охоронець», «інкасатор» та «інкасатор-водій автотранспортних засобів», а також надає послуги з фізичної охорони майна будь-яких форм власності.

Як повідомляв Житомир.info, нещодавно тендер на охорону своїх об’єктів провели Житомирський обласний краєзнавчий музей та музей коштовного каміння у Володарсько-Волинському.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі