Україна

У Києві люди в камуфляжі з "Козацького" сказали, чого вимагають

21 February 2016, 17:13

Об'єднання під назвою "Революційні праві сили", яке раніше зайняло приміщення актової зали у готелі "Козацький" та встановило кілька наметів біля стели Незалежності, оприлюднило свої "вимоги" та "цілі". 

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", про це  на прес-конференції заявив представник штабу "РПС" Антон Бондаренко (член організації "Білий молот", воював у батальйоні "Айдар").

"Наша мета - завершення Революції гідності, відновлення конституційного ладу, конструктивні зміни у вигляді "громадського уряду" або впливу суспільства на уряд, що дасть можливість реалізувати пряме народовладдя в Україні", - заявив він.

Бондаренко зазначив, що у складі РПС та об'єднань, які приєдналися до нього,  багато військових як з добровольчих батальйонів, так і зі Збройних сил України, але їхня акція є мирною.

"Ми зробимо все, щоб зміни в Україні пройшли без крові. Але якщо злочинці при владі спробують здійснити силовий розгін або якісь провокації, то ті бойові об'єднання, які входять в нашу координаційну платформу РПС, стануть на захист українського народу, і ніхто не вагатиметься", - заявив  Бондаренко.

У свою чергу лідер "Партії захисників вітчизни", екс-нардеп Юрій Кармазінзаявив, що в результаті консультацій між різними суспільно-політичними силами з'явилася програма дій руху "За відновлення конституційного ладу в Україні".

Вона передбачає звільнення політв'язнів, відставку уряду, глави Нацбанку, секретаря РНБО, начальника Генштабу ЗСУ, керівників силових відомств, заборону участі у владі всім, хто був при владі в останні 10 років і "завдав величезної шкоди Україні".

Програма також передбачає початок слідства щодо дій Кабміну, Верховної Ради та апарату президента, запуск імпічменту президента в разі невиконання ним "вимог Конституції і українського народу".

Кармазін зазначив, що рух виступає за негайне скликання пленарного засідання Верховної Ради для розгляду "вимог народу України" і ліквідації негативного впливу "помилкового курсу уряду і парламенту України за останні два роки".

Також учасники руху "виступають за введення воєнного стану на Донбасі і в Криму, визнання Мінських угод "антинародними, антиконституційними і нелегітимними", перехід до нового формату врегулювання військового конфлікту на Донбасі з залученням Польщі і Туреччини". 

Економічні вимоги учасників руху - відділення влади від бізнесу, відкрите тарифоутворення і заборона на підвищення тарифів у сфері ЖКГ, громадський контроль над природними монополіями, введення держуправління у банки з російським капіталом, мораторій на отримання кредитів від МВФ, Світового банку та інших фінансових організацій. 

Українська Правда

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі