![](https://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/4/155095/2016-03-04cveti_brigada_7_w440_h290.jpg)
4 березня губернатор Житомирської області Сергій Машковський та мер Житомира Сергій Сухомлин вітали жінок-військовослужбовців 95-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ зі святом.
Напередодні Міжнародного жіночого дня, який відзначається 8 березня, у 95-й бригаді жінкам вручали квіти, почесні грамоти та вітальні листівки.
«За сумлінне виконання службового обов'язку, зразкове виконання бойових завдань в зоні АТО жінки-військовослужбовці були нагороджені почесними грамотами голови ОДА та грошовими винагородами», - повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
Нагадаємо, 25 лютого мер Сергій Сухомлин підписав розпорядження про нагородження цінними подарунками жінок-військовослужбовців 95-ї бригади, які відзначились при виконанні бойових завдань в складі підрозділів в зоні проведення антитерористичної операції.