Події

У Житомирській області голова громадської організації контактував з бойовиками та розміщав у мережі протиправний контент, - СБУ

15 March 2016, 13:06

Співробітники Управління СБУ в Житомирській області припинили поширення в Інтернеті антидержавної пропаганди на підтримку агресії Російської Федерації проти України очільником місцевого осередку однієї з громадських організацій (яка займає проросійську позицію).

Про це Житомир.info повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.

«Через свою сторінку у соцмережі лідер громадської структури підтримував тісні контакти із бойовиками сепаратистських незаконних воєнізованих формувань, активно розміщував на ній статті та посилання на повідомлення, у яких обґрунтовувалися ідеї необхідності федералізації України на кшталт псевдодержавних утворень «ДНР/ЛНР» з подальшим курсом на об’єднання із Росією на правах «молодшого брата», - повідомляє прес-група.

Пропагуванням федералізму і сепаратизму серед Інтернет-користувачів він не обмежувався – у розмовах зі своїми знайомими він підтримував агресивну зовнішню політику РФ стосовно України та нав’язував їм антиукраїнські погляди.

Служба безпеки України офіційно попередила громадського діяча, що у випадку подальшого поширення ним аналогічних матеріалів та продовження антиукраїнської пропаганди його дії кваліфікуватимуться за статтями 110 та 258-2 Кримінального кодексу України.

Протиправний контент із адміністрованих ним сторінок у соціальній мережі він видалив добровільно, - інформує СБУ.

Як повідомляв Житомир.info, у травні 2015 року СБУ затримала чоловіка, який в Житомирі роздавав сепаратистські газети «Новоросія». У жовтні минулого року СБУ звернула увагу на житомирянина, який вербував знайомих у бандугруповання «ДНР».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі