Влада

У Житомирській області до 1 вересня планують оптимізувати 64 навчальні заклади

16 March 2016, 08:45

До 1 вересня 2016 року у Житомирській області планують оптимізувати 64 навчальні заклади.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації з посиланням на виступ начальник управління освіти Вадим Калінін під час розширеної наради 15 березня.

«Мережа загальної середньої освіти є найбільшою, але вона потребує вдосконалення та оптимізації. Зокрема, в минулому році оптимізована 61 школа – 41 закрита, 20 реорганізовано в заклад іншого ступеня. Зараз в області нараховується 120 малокомплектних шкіл, де навчається до 40 учнів у кожній. Управлінням освіти і науки ОДА спільно з місцевими органами влади розроблено обласний план оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів. До 1 вересня 2016 року планується оптимізувати 64 навчальних закладів. Економія коштів складатиме близько 10,8 млн грн», - йдеться у повідомленні.

В облдержадміністрації пояснюють, що оптимізація – це перш за все шлях до надання якісних освітніх послуг. Забезпеченню якісних послуг у сільській місцевості сприятиме розвиток мережі опорних шкіл. Місцевими органами влади прийнято попередні рішення про реорганізацію навчальних закладів, що увійдуть до опорної школи як філії. У березні 2016 року оголошено проведення конкурсу на кращий проект опорної школи. Опорний заклад матиме не менше трьох філій (шкіл з наповнюваністю до 100 дітей) та сучасну матеріально-технічну базу.

«У 2015 році Житомирській області надано кошти освітньої субвенції для придбання шкільних автобусів у розмірі 30 млн грн, для придбання підручників – 2 млн 442,2 тис. грн, та для оснащення сучасним обладнанням кабінетів опорних закладів – 8 млн 968,3 тис. грн. Підвіз учнів сьогодні здійснюють 214 шкільних автобусів, з них 24 – було придбано у 2015 році. Вживаються заходи щодо організаційно-методичного забезпечення впровадження інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами. Інклюзивним навчанням охоплено 206 дітей», - інформує прес-служба ОДА.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області до кінця 2015 року планували закрити 76 малокомплектних шкіл.

1

2

3

Фото з сайту ОДА

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі