![](https://www.zhitomir.info/f/images/2016/03/17/155365/2016-03-172015-04-08vsapravda_info_d7f3a_w440_h290.jpg)
16 березня указом президента України двох суддів з Донеччини було переведено на роботу в Житомирську область.
Указ президента України №99/2016 «Про переведення суддів» опублікований на офіційному сайті Глави держави.
«Відповідно до частини третьої статті 75 та частини другої статті 82 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» постановляю: Перевести суддів у межах п'ятирічного строку: Старобешівського районного суду Донецької області Руденка Владислава Олександровича на роботу на посаді судді Брусилівського районного суду Житомирської області. Перевести суддів, обраних безстроково: Ленінського районного суду міста Донецька Данилюк Ольгу Станіславівну на роботу на посаді судді Брусилівського районного суду Житомирської області», – йдеться в указі.
Як повідомляв Житомир.info, у 2015 році суддю з Донецької області Перекупку Ігоря Григоровича перевели на роботу в Богунський райсуд Житомира.