Влада

У Житомирській області три роки діятиме проект щодо безпеки дорожнього руху

17 March 2016, 12:40

У Житомирі презентували пілотний проект щодо безпеки дорожнього руху. Реалізацію проекту здійснює консорціум на чолі з групою Egis і фінансується Європейським інвестиційним банком.

Про це повідомляють на сайті Житомирської облдержадміністрації.

«Даний проект було розпочато 2 місяці тому і триватиме він 3 роки. Ми співпрацюємо з Міністерством інфраструктури України, а бенефіціаром проекту виступає Укравтодор. Ідея проекту полягає в тому, щоб допомогти вашій країні. Проект націлений на роботу з центральними органами влади, але ми прагнемо працювати й на місцях та долучати громадськість до змін. Я сподіваюсь що наш пілотний проект приверне увагу та залучить до програми донорів. Почнемо з найменшого та дійдемо до вершини», – сказав керівник проекту Ерік Хойруп.

Експерти проекту вивчатимуть причини ДТП і будуть вносить свої пропозиції що можна зробити, щоб унеможливити виникнення аварій на проблемних відрізках доріг.

«Проект буде реалізовуватись на території Житомира та Житомирської області. Фінансування йде не через нас, а Європейський інвестиційний банк фінансує. Є три експерта. Суть проекту: по-перше вивчити причини ДТП, у нас матеріали збираються по кожному ДТП, експерти будуть аналізувати суть ДТП і будуть вносить свої пропозиції, що можна зробити для того, щоб в місцях з концентрацією дорожньо-транспортних пригод, унеможливити виникнення таких дорожньо-транспортних пригод. Крім того будуть проводитись акції для доведення до свідомості наших громадян, що якщо ти сідаєш за кермо, то ти маєш пристебнути ремені безпеки, сідати в тверезому стані. Проект буде охоплювати і засоби масової інформації щодо доведення відповідної інформації до водіїв, до пасажирів, до пересічних громадян нашого міста і в тому числі області», – розповів начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської ОДА Роман Крисюк.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі за 2015 рік трапилося 236 ДТП, в яких загинуло 28 осіб.

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі