Влада

Муніципальний футбольний клуб «Житомир» безкоштовно гратиме на центральному стадіоні «Полісся»

23 March 2016, 10:20

Два з половиною мільйони гривень – саме стільки грошей виділено з міського бюджету на фінансування муніципального футбольного клубу «Житомир».

Про це повідомив мер Сергій Сухомлин під час звітної прес-конференції у міській раді. Відповідно до меморандуму між міською та обласною радою муніципальний футбольний клуб безкоштовно використовуватиме центральний стадіон «Полісся» як домашній, каже міський колова. Сергій Сухомлин переконаний таке використання бюджетних коштів допоможе популяризувати масові види спорту в Житомирі та дозволить забрати молодь з вулиць та від екранів комп’ютерів.

«Багато хто задає питання: два з половиною мільйона витратити на футбольний клуб? Це не означає, що ми витрачаємо два з половиною мільйона гривень на одинадцять чоловік, які будуть бігати по футбольному полю за плямистим м'ячем. Я сподіваюся ці два з половиною мільйона ми витратимо на тисячі уболівальників, які прийдуть на трибуни зі своїми дітьми. І ці діти, заразившись видовищем, замість комп'ютера або комп'ютерного клубу вийдуть на ті ж спортивні майданчики і трохи більше часу проведуть, займаючись спортом і тим самим покращуючи своє здоров'я. І в результаті ми будемо менше витрачати на ту ж медицину», - каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

В той же час міський голова вважає, що виховувати майбутніх футболістів потрібно серед талановитої житомирської молоді. За словами Сергія Сухомлина обласна рада готова передати місту стадіон «Спартак» разом із дитячою спортивною школою.

«На сесію буде виноситися питання про передачу місту стадіону «Спартак». І по стадіону «Спартак» у зроблений проект реконструкції. Швидше за все ми вийдемо на передачу спортивної школи футбольної, яка базується на стадіоні «Спартак» місту Житомиру. Це логічно - ми готуємо дітей, це 90% житомирян дітей займається в цій школі. В першу чергу ми повинні готувати для своєї футбольної команди житомирян і по менше запрошувати легіонерів. Тому що на тих же житомирян, як я розумію, уболівальників буде ходити в кілька разів більше, ніж будуть ходити на заїжджих заробітчан», - вважає Сухомлин.

За словами міського голови перший сезон новостворений муніципальний футбольний клуб відіграє у аматорській лізі. Після того клуб подаватиме заявку на участь у чемпіонаті другої ліги.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі