Місто

Житомирян запрошують на безкоштовне навчання у Школі свідомого громадянина

24 March 2016, 14:02

У Житомирі 26-27 березня (субота-неділя) відбудеться Школа свідомого громадянина.

Про це Житомир.info розповіли організатори.

Регіональні партнери, Інститут розвитку міста та Вільний університет Житомира, та Відкритий університет майдану (ВУМ) запрошують житомирян провести вихідні з користю та безкоштовно пройти дводенне навчання.

«Школа свідомого громадянина – це унікальна можливість для небайдужих громадян, які хочуть змінити свої громади. Програма школи дає можливість усвідомити та розкрити для кожного учасника суспільно важливі теми. За ці два дні Ви отримаєте необхідні знання з побудови громадянського суспільства, контролю місцевої влади та локальних бюджетів, дізнаєтесь про закони спіральної динаміки розвитку людей і суспільства, зможете визначити в якому напрямку ви бажаєте розвиватися і які для цього необхідно зробити кроки, зрозумієте, до якого психологічного віку належить ваше оточення і як знайти з ними спільну мову, щоб рухатися разом до бажаних змін», - повідомляють оранізатори.

У Школі Свідомого Громадянина ви отримаєте не тільки знання, але й знайдете однодумців для реалізації спільних ідей. Протягом другого дня ви зможете сформувати команду і втілювати ваші проекти, крок за кроком змінюючи Житомир на краще. А спікери та експерти школи будуть раді поділитися з вами досвідом, підтримати ваші найкращі ідеї й допомогти вам залучити необхідні ресурси для їх реалізації.

Всі, хто успішно пройде навчання, отримають сертифікати Школи Свідомого Громадянина.

Форма реєстрації https://docs.google.com/forms/d/15d0GoQTMMo8oEuCXV3xkK605mkTSAo9mDXW7Su2m-fM/viewform?c=0&w=1

Як повідомляв Житомир.info, у 2014 році в рамках Вільного університету в Житомирі читали лекцію Юрій Макаров та Олександр Музика, у 2015 - Ваче Давтян та Олександр Солонтай.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі