Влада

У Бердичеві відкрили сучасний спортивний комплекс, ремонт якого обійшовся у понад 5 мільйонів

25 March 2016, 17:07

25 березня у Бердичеві відбулося відкриття нової дитячо-юнацької спортивної школи.

Про це повідомляє сайт Житомирської ОДА.

«В різні часи свого функціонування вихованці спортивної школи займались у пристосованих для занять приміщеннях. У 2014 році за рахунок співфінансування з державного та місцевого бюджетів було почато реконструкцію приміщення колишнього кінотеатру в центрі міста», – йдеться у повідомленні.

Загальна вартість робіт склала 5 млн 315 тис. 148 грн. Оскільки частина коштів (2 млн 890 тис. 799 грн) була виділена з Державного фонду регіонального розвитку і будівництво мало проходити в установлені графіком терміни.

«Відкриття дитячо-юнацької спортивної школи ім. Віталія Олексійовича Лонського – це подарунок усім громадянам, у першу чергу дітям і молоді. Успішна реконструкція школи без сумніву є показовим проектом для іміджу не лише Бердичева, а й всієї Житомирщини», – зазначив Сергій Машковський.

Керівник області підкреслив, що хоча нелегкі часи становлення переживає наша держава сьогодні, проте відновлення закладів соціальної сфери є одним із пріоритетних завдань влади.

«В минулому році за рахунок коштів ДФРР ми розпочали реконструкцію 12 закладів освіти, 2 закладів культури, 3 закладів спорту. У 2016 році кошти з державного фонду спрямовано на підтримку об’єктів соціальної сфери. Це будівництво, реконструкція, комплексна термосанація 11 бшкільних, 4 дошкільних, 5 лікарняних закладів, а також реконструкція 2 спортивних об’єктів», – наголосив він.

Сергій Машковський висловив впевненість у тому, що відкриття даного спортивного комплексу буде сприяти залученню дітей та молоді до занять з фізичної культури, пропаганді здорового способу життя та принесе Житомирщині нових чемпіонів як на українській так і на світовій арені.

Фото з сайту Житомирської ОДА

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі