Події

Чоловіку, який, вийшовши з тюрми, застрелив у Житомирській області юнака, загрожує довічне ув’язнення

4 April 2016, 19:33

3 квітня у с. Головки Малинського району Житомирської області відбулося вбивство. 24-річного юнака на подвір’ї власного будинку застрелив чоловік, якого родина Мирутенків прихистила у своєму будинку.

«Просто в людини не було житла. Попросився. І це все подяка, а тепер наші гуманні закони. Син лежав півдня на холодній землі, а воно лежить під охороною, вкрите ковдрою», - розповідає батько вбитого Андрій Мирутенко.

36-річний чоловік достроково вийшов з тюрми, де відбував покарання за вбивство, і не мав де жити. Сім’я Мирутенків дозволила йому поселитися в себе. Через деякий час чоловік попросив взяти машину, а коли йому відмовили взяв з сейфу карабін та застрелив юнака через вікно. Вже за кілька хвилин до будинку під’їхав його менший брат, Максим.

«Я дістав з машини карабін. Крикнув своїй дівчині «Де Ігор?». Питаю в нього «Де Ігор?». Каже «Я не чіпав». І коли дівчина почала кричати, я вже зрозумів, що все. І коли я його наздоганяв, повернув голову праворуч і побачив, що він лежить під колодязем», - каже брат вбитого юнака.

Чоловік намагався втекти з місця злочину. Максим Мирутенко спробував затримати його і кілька разів стріляв у повітря, але той не зупинявся. Впіймати вбивцю допомогли мешканці села.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі