Влада

У міськраді пояснили, куди житомирянам звертатися за пропискою та зняттям з реєстрації

5 April 2016, 12:00

У Житомирі з 4 квітня роботу Корольовського та Богунського паспортних столів виконує управління ведення реєстру територіальної громади міськради.

Про це інформує прес-служба Житомирської міської ради.

«З 4 квітня 2016 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» розпочало свою роботу управління ведення реєстру територіальної громади Житомирської міської ради. Управління буде здійснювати функції у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування. Раніше дану роботу виконували  Корольовський та Богунський паспортні столи», - йдеться у повідомленні.

Управління ведення реєстру знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2.

Заяву про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання житомиряни можуть подавати відповідній посадовій особі виконавця послуг з управління (утримання) будинку чи гуртожитку, ОСББ, житлово-будівельного кооперативу чи управителю багатоквартирного будинку за місцем проживання.

Жителі приватного сектору можуть звертатися до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Житомир, вул. Михайлівська, 4. Телефони 47-06-15; 47-46-69; 47-46-68.

Як повідомляв Житомир.info, з 4 квітня 2016 року територіальні підрозділи Державної міграційної служби не виконують функції реєстрації та зняття з реєстрації громадян.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі