Місто

У Житомирі знайшли вихід, як не залишити міську лікарню №1 без газу та гарячої води

10 April 2016, 12:33

Котельну, розташовану за адресою В.Бердичівська, 70, на території Центральної міської лікарні №1 м. Житомира, тимчасово передадуть у користування лікарні, щоб не зривати роботу медичного закладу.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради. 

«Такий крок зумовлений тим, що наразі котельна КП «Житомиртеплокомуненерго»,  яка забезпечує роботу пральні  та дезинфікуючої камери лікарняного закладу, відключена від газу. Якщо котельна не працюватиме і надалі, функціонування лікарні буде під загрозою. Без гарячої води і пару установа не зможе забезпечити дотримання всіх санітарних вимог», - інформує прес-служба.

За словами директора КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитра Рогожина, котельна відключена від газу у зв’язку з тим, що НАК «Нафтогаз України» ставить тепловим підприємствам по всій Україні вимоги, виконання яких потягне за собою витрати на оплату газу в подвійному розмірі.

«Ми не можемо піти на ці умови та допустити додаткових несанкціонованих витрат з бюджету підприємства та міста», - сказав Рогожин.

Для того, щоб не ставити під загрозу безпеку пацієнтів та забезпечити безперебійну роботу пральні та дезінфікуючої камери в лікарні № 1, було знайдено наступний вихід.

«У Цивільному Кодексі України існує поняття «Договір позички» (ст 827). Відповідно до нього, одна сторона безоплатно може передати другій стороні річ для користування протягом встановленого строку, по закінченню якого, річ має бути повернена. Тому, аби не зривати роботу відділень ЦМЛ №1, виконкомом було прийнято рішення надати дозвіл на укладання договору позички між лікарнею та КП «Житомиртеплокомуненерго», - пояснює сайт міськради.

«Медичний заклад напряму  куплятиме газ, а «Теплокомуненерго», уклавши угоду з лікарнею, буде до 15 жовтня просто обслуговувати цю котельну. Після 15 жовтня поточного року угода втратить свою силу, котельна автоматично перейде назад на баланс нашого підприємства і ми почнемо працювати в стандартному режимі опалювального сезону», - цитує Дмитра Рогожина прес-служба мерії.

Як розповідав Житомир.info Дмитро Рогожин, через відсутність лімітів на газ для всіх теплових підприємств України лікарні та дитсадки Житомира неможливо забезпечити гарячою водою.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі